UAB „Smart Steel Industry“

UAB „Smart Steel Industry“ yra įmonė, teikianti tiesioginį priėjimą prie NVS šalių anglies rinkų ir užtikrinanti stabilų anglies produktų pirkimą vėlesniam importui į Ukrainos ir kitų šalių teritoriją.

Pagrindinė bendrovės veikla yra didmeninė prekyba kietu, skystu, dujiniu kuru su Ukrainos anglies rinkos pirmaujančiais gamintojais ir tiekėjais, taip pat su įmonėmis NVS rinkoje.

Tuo pačiu metu pakankamai galinga Ukrainoje esanti gamybos bazė leidžia transportuoti anglis įvairiomis transporto priemonėmis, iškrauti ir pakrauti akmens anglies produktus į savo gamybos vietas, kurios apima sandėlius ir anglies perdirbimo gamybos įrenginius pagal vartotojų pateiktus reikalavimus.

UAB „Smart Steel Industry“ sėkmingai naudojasi tarptautine įvairių prekybos operacijų praktika energetikos sektoriuje, yra patikima tiekėja ir pirkėja didmeninėse garo ir dujų anglies rinkose, tai patvirtina patikima reputacija ir konkurencingumas Ukrainos vidaus ir užsienio anglies rinkose.

Bėgant metams, UAB „Smart Steel Industry“, kaip moderni Europos įmonė, turi gana nusistovėjusius sutartinius santykius su stambiais anglies gamintojais, statybininkais, metalurgistais, anglies įmonėmis ir chemijos pramone. Šiandien UAB „Smart Steel Industry“ yra sparčiai auganti įmonė, plečianti veiklos rūšis ir apimtis, nesustodama.

Efektyvumas

UAB „Smart Steel Industry“ parenka efektyviausias ir patogiausias darbo sąlygas kiekvienam partneriui atskirai, vadovaudamasi partnerio ypatybėmis ir poreikiais

Patikimumas

UAB „Smart Steel Industry“ stengiasi išlaikyti stabilias didmeninių ir nedidelių kiekių anglies produktų kainas kiekvienam vartotojui, iš anksto numatydama anglies rinkos tendencijas

Kokybė

UAB „Smart Steel Industry“ stengiasi išlaikyti stabilias didmeninių ir nedidelių kiekių anglies produktų kainas kiekvienam vartotojui, iš anksto numatydama anglies rinkos tendencijas