Anglies produktų katalogas

Pagrindinė bendrovės veikla yra didmeninė prekyba kietu, skystu, dujiniu kuru su Ukrainos anglies rinkos pirmaujančiais gamintojais ir tiekėjais, taip pat su įmonėmis NVS rinkoje.

Anglies rūšis
 • Anglys Ilgos liepsnos

  Ilgos liepsnos anglys klasifikuojamos pagal gabalų dydį. Tai yra, DKO (ilgos liepsnos anglis, didelis riešutas), DR (ilgos liepsnos paprastas), DPK (ilgos liepsnos, gabalai stambus - universaliausia ir populiariausia anglies rūšis), NAMAS (ilgos liepsnos riešutas, smulkus) ir kt. Be to, kiekvienoje klasėje jie yra šiek tiek skirtingo dydžio anglies kokybinės savybės (per kelis procentus). Savitoji degimo šiluma yra 5000–7000 Kcal/kg (vidutiniškai 5600 Kcal/kg).

  Dėl to, kad akmens anglys ilgai liepsnoja lengvai ir nereikia pūsti, tai yra geriausias kuro tipas krosnims ir katilams. Be paprasto vartotojo, jie naudojami katilinių šildymui. Jei ilgo pelenų anglių pelenų kiekis yra mažas, jos gali būti naudojamos kaip skysto kuro ir cheminių produktų žaliavos. Taip pat koksui ir puskoksiui.

 • Dujų anglis

  „G“ prekės ženklo anglys - pasižymi dideliu degimo laipsniu, dega mažai tankiomis liepsnomis ir dažniausiai naudojamos stacionariose katilinėse šildyti administracines ir pramonines patalpas, mokyklas ir vaikų darželius, daugiabučius namus. Dabar jie vis dažniau naudojami kaip alternatyva brangesniam antracitui.

  UAB „Smart Steel Industry“ parduoda DG 13-100 - tai ilgos liepsnos dujinės anglys, kurių frakcijos yra nuo 12 iki 100 mm. Toks kuras pasižymi ilgą liepsną turinčiomis anglimis ir dujomis. Priklauso energinių žarijų klasei, neturi sukepinimo. Dažniausiai jis naudojamas gyvenamųjų pastatų ir socialinių objektų (mokyklų, medicinos įstaigų, viešųjų pastatų ir kt.) Šildymui. Galima pastebėti, kad šios markės kuras yra optimalus naudoti kietojo kuro šildymo sistemose.

   Anglies generalinis direktoratas pasižymi šiomis savybėmis:
  • savitoji šiluma - 4700–7900 kcal / kg;
  • degimo temperatūra - 1800ºС;
  • sieros kiekis - iki 1,5%;
  • drėgmės kiekis - iki 15%;
  • pelenų kiekis - 6–19%.
 • Liesa anglys

  Liesos anglys yra vienas iš akmens anglies porūšių, jos taip pat vadinamos pusiau antracitu. Turi panašių savybių kaip kokso akmens anglys, jis nesukepa kaitinant ir nesudaro kokso pirago. Jam būdingas mažas pelenų kiekis - tik 15%. Degalai daugiausia naudojami didelėse elektrinėse ar geležinkeliuose. Norint apsaugoti dūmtakį nuo užsikimšimo, pageidautina naudoti šį prekės ženklą ketaus krosnyse su priverstine trauka. Pagal gabalų dydį T klasę gali apibūdinti tiek stambios, tiek mažos frakcijos nuo 0 iki 100 mm.

   T anglies charakteristikos yra šios:
  • pelenų kiekis - 10–15%;
  • šilumingumas - nuo 3000–6500 kcal / kg;
  • lakiųjų medžiagų kiekis - 8–18%;
  • siera sudetyje- iki 1,7%;
  • drėgmė - 5–8%.
Aprašymas
+37 (067) 786 025

Dėl informacinio skambučio užsakymo ir specifikacijos

Efektyvumas

UAB „Smart Steel Industry“ parenka efektyviausias ir patogiausias darbo sąlygas kiekvienam partneriui atskirai, vadovaudamasi partnerio ypatybėmis ir poreikiais

Patikimumas

UAB „Smart Steel Industry“ stengiasi išlaikyti stabilias didmeninių ir nedidelių kiekių anglies produktų kainas kiekvienam vartotojui, iš anksto numatydama anglies rinkos tendencijas

Kokybė

UAB „Smart Steel Industry“ stengiasi išlaikyti stabilias didmeninių ir nedidelių kiekių anglies produktų kainas kiekvienam vartotojui, iš anksto numatydama anglies rinkos tendencijas