Tik tiesioginiai pristatymai

Aukštos kokybės antracitas

Naršyti katalogą

UAB Smart Steel Industry

Organizuojame anglies produktų pirkimą ir tiekimą

Geriausios rūšies anglis, pasižyminti juoda spalva, stipriu blizgesiu, aukštu kaloringumu. Antracitas nuo kitų rūšių anglių skiriasi dideliu surištos anglies kiekiu (91–98%), mažai drėgmės, sieros, lakiųjų medžiagų ir didele degimo šiluma. Antracitas greitai dega, be dūmų ir liepsnos, esant dideliam šilumos išsisklaidymui, nesuyra.

UAB „Smart Steel Industry“ parduoda šias A klasės anglis.

Peržiūrėti visų rūšių anglis

Ilgos liepsnos anglys klasifikuojamos pagal gabalų dydį. Tai yra, DKO (ilgos liepsnos anglis, didelis riešutas), DR (ilgos liepsnos paprastas), DPK (ilgos liepsnos, gabalai stambus - universaliausia ir populiariausia anglies rūšis), NAMAS (ilgos liepsnos riešutas, smulkus) ir kt. Be to, kiekvienoje klasėje jie yra šiek tiek skirtingo dydžio anglies kokybinės savybės (per kelis procentus). Savitoji degimo šiluma yra 5000–7000 Kcal / kg (vidutiniškai 5600 Kcal / kg).

Peržiūrėti visų rūšių anglis

„G“ prekės ženklo anglys - pasižymi dideliu degimo laipsniu, dega mažai tankiomis liepsnomis ir dažniausiai naudojamos stacionariose katilinėse šildyti administracines ir pramonines patalpas, mokyklas ir vaikų darželius, daugiabučius namus. Dabar jie vis dažniau naudojami kaip alternatyva brangesniam antracitui.

UAB „Smart Steel Industry“ parduoda DG 13-100 - tai ilgos liepsnos dujinės anglys, kurių frakcijos yra nuo 12 iki 100 mm.

Peržiūrėti visų rūšių anglis

Liesos anglys yra vienas iš akmens anglies porūšių, jos taip pat vadinamos pusiau antracitu. Turi panašių savybių kaip kokso akmens anglys, jis nesukepa kaitinant ir nesudaro kokso pirago. Jam būdingas mažas pelenų kiekis - tik 15%. Degalai daugiausia naudojami didelėse elektrinėse ar geležinkeliuose. Norint apsaugoti dūmtakį nuo užsikimšimo, pageidautina naudoti šį prekės ženklą ketaus krosnyse su priverstine trauka. Pagal gabalų dydį T klasę gali apibūdinti tiek stambios, tiek mažos frakcijos nuo 0 iki 100 mm.

Peržiūrėti visų rūšių anglis
Visas katalogas

Apie Smart Steel

UAB „Smart Steel Industry“ yra įmonė, teikianti tiesioginį priėjimą prie NVS šalių anglies rinkų ir užtikrinanti stabilų anglies produktų pirkimą vėlesniam importui į Ukrainos ir kitų šalių teritoriją. Didinti prekybos operacijas šalyje ir užsienyje, stiprinti bendrovės pozicijas Ukrainos ir užsienio anglies rinkose yra viena iš prioritetinių užduočių, su kuria susiduria mūsų įmonė.

Pagrindinė bendrovės veikla yra didmeninė prekyba kietu, skystu, dujiniu kuru su Ukrainos anglies rinkos pirmaujančiais gamintojais ir tiekėjais, taip pat su įmonėmis NVS rinkoje.

Įmonės informacija

Efektyvumas

UAB „Smart Steel Industry“ parenka efektyviausias ir patogiausias darbo sąlygas kiekvienam partneriui atskirai, vadovaudamasi partnerio ypatybėmis ir poreikiais

Patikimumas

UAB „Smart Steel Industry“ stengiasi išlaikyti stabilias didmeninių ir nedidelių kiekių anglies produktų kainas kiekvienam vartotojui, iš anksto numatydama anglies rinkos tendencijas

Kokybė

UAB „Smart Steel Industry“ stengiasi išlaikyti stabilias didmeninių ir nedidelių kiekių anglies produktų kainas kiekvienam vartotojui, iš anksto numatydama anglies rinkos tendencijas

Mūsų partneriai

donugol kartransugol gtek uuk vostok
Jie mumis pasitiki
ukrprominvest metinvest donbasenergo patcentrenergo gtek kramatorsk